Saunamaailma kampaania reeglid

1. Kampaania kestab 1.04.2014 – 30.12.2014.
2. Kampaania korraldab Saunamaailm, juriidilise nimega Intercom Group OÜ, registrikood 10113432, asukoht Harjumaa, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 238, 11622.
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias võivad osaleda igas vanuses isikud.
4. Saunamaailma kampaania sisuks on kampaania toodete eripakkumised, mis on välja toodud www.saunainter.com lehele ja testi keskkond, mille sisu on koondunud samuti www.saunainter.com lehele. Testi eesmärgiks on pakkuda kampaanias osalejatele infot saunade ohutu ehitamise kohta. Kõik kampaanias osalejad, kes on täitnud testi küsimustiku ja soovivad saada infot selle kohta, mitu küsimust saunaehituse ohutuse teemadel on vastatud õigesti, edastavad oma andmed Saunamaailma eksperdile. Edastatud kontaktidele saadab Saunamaailma ekspert vastuse, mitu küsimust on vastatud õigesti.
5. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teavitades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.
6. Kõik pretensioonid kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata e-kirjaga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
7. Kõik kampaaniat puudutavad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigi seadusandluse alusel.
8. Kontaktandmete jätmisega annavad kampaanias osalejad oma nõusoleku nende isikuandmete salvestamiseks ning kasutamiseks Kampaania Korraldaja või tema volitatud esindaja poolt käesoleva kampaania raames. Kampaanias osalejad nõustuvad kampaania korraldaja või tema volitatud esindaja poolt kolmanda(te)le osapool(t)ele kampaanias osalejate isikuandmete edastamiseks vastavalt reeglite käesoleva punkti eesmärkidele.
9. Kampaanias osaleja saab oma isikuandmete kasutamiseks antud loa igal ajal tagasi võtta, kui saadab Korraldajale vastava teate e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
10. Lisainfo kampaania kohta on kättesaadav e-posti aadressi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.